Скандинавська ходьба

доступний вид фітнесу
для людей у віці від 5 до 90+ років

  • За 1 тренування спалюється 300-500 калорій
  • Заняття на свіжому повітрі без прив’язки до місцерозташування
  • Оволодіти технікою ходьби можна за 60 хвилин у будь-якому віці

Заповніть форму, щоб записатися на пробне заняття по Скандинавської ходьбі

Основні питання, які Ви вирішите завдяки ходьбі з палицями

Біль у шиї,
плечах та спині

Щоденно безліч людей різного віку потерпають від болі в шиї, плечах та спині. Причини — сидячий та малорухомий спосіб життя, неправильне положення під час роботи за комп’ютером, великі фізичні навантаження.

Якщо на початковій стадії не звертати уваги на ці симптоми, у результаті можуть виникнути серйозні захворювання хребта. Саме тому так важливо застерегти себе заздалегідь.

Дізнатися детальніше

Зайва вага
та накопичення
токсинів в організмі

Проблема зайвої ваги з кожним роком набирає обертів в Україні. Підстави цього: відсутність режиму дня, недосипання, неправильне харчування, вживання продуктів з пестицидами та хімікатами (що неминуче в наш час), неактивний спосіб життя. І це лише декілька найпоширеніших причин.

Пов’язано із цим і накопичення токсинів в організмі, котрі повільно гублять Ваше здоров’я. Щоб вирішити цю проблема, не обов’язково сидіти на виснажливих дієтах і тягати залізо в спортзалі.

Дізнатися детальніше

Щоденні стреси
та безсоння

Стреси стали невід’ємною частиною повсякденного життя кожної людини. Розрядився телефон чи пропав інтернет у найневідповідніший момент, потрапили у затор і спізнилися на роботу, не встигли здати звіт, знову підвищилися ціни… Цей список можна продовжувати нескінченно.

Невеликі стреси накопичуються щоденно і призводять до депресії та безсоння. Та цього можна легко позбутися.

Дізнатися детальніше

Неправильна
постава

Правильну поставу зберегти важко. Щоденно ми незручно та нерівно сидимо, довго не встаємо з робочого місця, незручно стоїмо в транспорті та спимо в неправильному положенні. Лиш цього достатньо, щоб постава стала неправильною.

Мало того, що нерівна спина псує Вас ззовні, то ще й загрожує викривленням хребта, міжхребцевою грижою, головним болем та біллю в м’язах. Зайнятися формуванням правильної постави ніколи не пізно.

Дізнатися детальніше

Проблеми
з опорно-руховим
аппаратом

Опорно-руховий апарат — основа всього організму. Він надає тілу форму та опору, дає можливість пересуватися і приймати різні положення, захищаю внутрішні органи.

Проблеми опорно-рухового апарату частіше мають вторинний характер (набуті). Люди не надають значення болю в суглобах і характерним ознакам, у результаті багато захворювань запускаються до тяжких форм. Тому важливо ці проблеми попередити на ранніх стадіях.

Дізнатися детальніше

Втома в ногах
та набряки

Біль і втому в ногах відчував, безперечно, кожен. Якщо така втома супроводжується судомами м’язів ніг, набряки, появою підшкірної сітки вен синюватого кольору, такі симптоми не варто ігнорувати.

Незважаючи на те, чим вони викликані (генетична схильність, вагітність, підняття важких предметів, сидяча робота), профілактикою захворювань нехтувати не варто.

Дізнатися детальніше

Дефіцит спілкування
і нових знайомств

Скандинавська ходьба - це не тільки оздоровлення. Це суспільство однодумців, з якими Ви зможете часто бачитися, разом займатися, відвідувати театри і жити повноцінним життям.

Дізнатися детальніше

Невпевненість
у кожному кроці

У старшому віці часто з’являється страх впасти і отримати травму чи перелом. Оскільки вже порушена координація рухів і немає впевненості в ногах, як раніше.

Але це зовсім не вирок. Навіть у 70 років можна поліпшити координацію рухів та рівновагу, і назавжди позбутися страху, що Вас у будь-який момент можуть підвести ноги.

Дізнатися детальніше

Поганий
обмін речовин

У людей із віком обмін речовин погіршується сам собою. Через це Ви часто відчуваєте дискомфорт в організмі, млявість і втому.

Позбутися цих проблем можна за допомогою легких фізичних вправ, завдяки яким поліпшується кровопостачання внутрішніх органів і, як наслідок, нормалізується обмін речовин та покращується загальний стан.

Дізнатися детальніше

Послухайте, як скандинавська ходьба поліпшила стан і здоров’я цих людей

Головні переваги скандинавської ходьби

Вам нужно всего 2 палки

Вам потрібно лише 2 палиці

Скандинавська ходьба — найдоступніший спосіб покращити стан організму в цілому та скинути зайву вагу. Для цього Вам знадобиться 1 пара палиць для ходьби, та більше жодних витрат.

экономия

Фітнес для людей у віці
від 5 до 90+ років

Займатися скандинавської ходьбою можуть люди в будь-якому віці, як діти так і їхні батьки, так і наші бабусі і дідусі.

в любом месте

Займайтеся де й коли завгодно

Величезний плюс скандинавської ходьби в тому, що Вам не потрібно їздити на тренування до переповненого людом спортзалу. Ви можете ходити у дворі,
у найближчому парку, на дачі. Також можна взяти палиці із собою в зимову чи літню відпустку
або у відрядження та бути завжди у формі.

Величезний плюс скандинавської ходьби в тому, що Вам не потрібно їздити на тренування до переповненого людом спортзалу. Ви можете ходити у дворі, у найближчому парку, на дачі. Також можна взяти палиці із собою в зимову чи літню відпустку або у відрядження та бути завжди у формі.

нагрузка

90% м’язів задіяно під час ходьби

Під час скандинавської ходьби навантаження розподіляється рівномірно по всьому тілу. Завдяки цьому під час заняття задіяно 90% м’язів. При цьому фізичне навантаження та втома мінімальні.

Стройное тело

Струнке тіло та правильна постава

Завдяки ходьбі Ви позбудетеся зайвої ваги та запасів жирової тканини без особливих зусиль. Вплив токсинів на організм зменшиться. Тіло стане струнким та підтягнутим, а постава — правильною та гарною.

Повышение иммунитета

Підвищення імунітету та міцний сон

Заняття ходьбою на свіжому повітрі сприяють зміцненню імунітету та сну. Ви позбудетеся негативної енергії, зменшиться кількість стресових гормонів. Завдяки чому Ви відчуєте себе в гармонії з природою та своїм тілом.

Скандинавська ходьба — це новий,
проте правильний шлях до здорового та стрункого тіла

Підвищується імунітет і рівень стресостійкості

Регулярна ходьба на свіжому повітрі поліпшує загальний фізичний стан організму, зміцнює імунітет. Ритмічні рухи та пейзажі, що постійно змінюються, заспокоюють нервову систему, зміцнюють сон, підвищують рівень стресостійкості. Та й просто піднімають настрій та надають впевненості в собі.

Зміцнення серцевого м’яза

Коли Ви займаєтесь скандинавською ходьбою, організм споживає в декілька разі більше кисню, ніж зазвичай. Для цього серце переганяє в 5 разів більше крові. Завдяки чому зміцнюється серцево-судинна система, поліпшується еластичність судин.

До 30% збільшується об’єм легенів

Під час ходьби з палицями дихальні м’язи збільшують об’єм грудної клітини.
За рахунок цього збільшується життєва ємність легенів, що сприяє максимальному засвоєнню кисню організмом.

Корекція постави

Завдяки скандинавській ходьби тренуються та зміцнюються м’язи спини та шиї, які у багатьох людей погано розвинені через малорухомий спосіб життя.
Це й сприяє зміцненню м’язового корсета хребта та виправленню постави.

Зменшуються запаси жирової тканини

За рахунок рівномірного розподілення навантаження під час ходьби з палицями задіяно 90% м’язів усього тіла. У результаті збільшується рівень обмінних процесів в організмі, спалюється на 40% більше жирів, ніж під час звичайної ходьби. Це дозволить Вам позбавитися зайвих калорій та ваги.

На 20% знижується навантаження на суглоби ніг

Під час ходьби з палицями у Вас з’являються 2 додаткові точки опори — 2 палиці.
Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження по всьому тілу і, відповідно, зменшити навантаження на суглоби ніг. Також покращує координацію та рівновагу.

Профілактика зниження щільності кісткової тканини

Невеликі фізичні навантаження, котрі Ваш організм отримує під час скандинавської ходьби, сприяє кращому засвоєнню кальцію. Завдяки чому збільшується щільність кісткової тканини, і понижується ризик переломів.

Профілактика розширення вен

Під час скандинавської ходьби відбувається чергування скорочення та розслаблення мускулатури всього тіла, що викликає стискання та розслаблення венозних судин, що розташовані між м’язами. Тому венозна кров краще проходить від периферії до правого передсердя, і поліпшується венозний відтік.

За 9 років роботи нашою гордістю стали

Представництва в 50 найбільших містах України

школа

Тепер можна відвідати майстер-клас у 50 найбільших містах України та отримати необхідну консультацію від наших інструкторів.

20 000+ учнів, які пройшли нашу школу

школа

Кількість прихильників скандинавської ходьби та здорового способу життя зростає кожного місяця. Приєднуйтесь!

Власне виробництво палиць

Собственное производство

Ми підійшли комплексно до нашої справи та заснували власне виробництво палиць та аксесуарів для скандинавської ходьби.

Більше 600 сертифікованих інструкторів

Собственное производство

У нашій школі Вам допоможуть сертифіковані інструктори, які пройшли спеціальну підготовку

Почати займатися скандинавською ходьбою корисно у будь-якому віці. Для цього всього лише треба

1
1
walking man

Подати заявку на участь у пробному занятті, натиснувши кнопку нижче.

Подати заявку
line
2
2
walking man

Обрати зручний для Вас час проведення заходу та навчитися ходьбі за 60 хвилин.

навчитися
3
3

Прийти на пробне заняття і освоїти техніку за допомогою палиць, які ми безкоштовно видамо Вам на одне заняття.

Наші контакти

(098) 180 63 57 (050) 405 67 07 zakaz_nwalk@ukr.net

Залишились питання?

Ми зателефонуємо Вам протягом найближчої робочої години, щоб відповісти на всі питання

Зателефонуйте мені